OGŁOSZENIE WYBORCZE31.10.2019 15:00

KOLEGIALNA KOMISJA WYBORCZA
KOLEGIUM NAUK PRZYRODNICZYCH
OGŁOSZENIE WYBORCZE

W związku z obowiązującym terminarzem czynności wyborczych na Uniwersytecie Rzeszowskim, Kolegialna Komisja Wyborcza Kolegium Nauk Przyrodniczych zwołuje:
zebranie wszystkich nauczycieli akademickich zatrudnionych w UR, jako podstawowym miejscu pracy, którzy w oświadczeniu o zaliczaniu do dyscypliny NAUK BIOLOGICZNYCH wskazali, co najmniej 50% i reprezentują tę dyscyplinę.

w dniu:4 listopada 2019 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali 42, B1, bud. A0, ul. Pigonia 1
w celu dokonania wyborów uzupełniających: przedstawicieli do Rady Naukowej Kolegium.

* Bierne prawo wyborcze przysługuje profesorom i doktorom habilitowanym zatrudnionym w UR, jako podstawowym miejscu pracy w grupie pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych, którzy nie ukończą 67 roku życia w dniu wyborów i wskazali w oświadczeniu o zaliczaniu do danej dyscypliny, co najmniej 50% (w przypadku podziału 50%/50% - to prawo przysługuje tylko w jednej z dyscyplin), oraz spełnia pozostałe wymogi określone w § 41 Statutu Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uprzejmie prosimy o niezawodne przybycie.

Przewodniczący Kolegialnej Komisji Wyborczej
dr Lech Zaręba