Promocja to podstawa :)23.10.2019 16:09

Decyzją dra hab. Roberta Pązika, prof. UR - Dyrektora Instytutu Biologii i Biotechnologii powołano Zespół do spraw Promocji.

W skład Zespołu weszli:

Mateusz Mołoń - Przewodniczący, koordynator Klasy Akademickiej

Bartosz Jagusztyn - Wiceprzewodniczący

Roman Maślanka – Koordynator Nocy Biologów

Michał Dziubek

Wiktoria Jordan-Stasiło

Katarzyna Kozioł - koordynator Klasy Akademickiej

Magdalena Kulpa-Greszta

Natalia Tańska- Koordynator MUR

Anna Tomaszewska

Magdalena Wójcik

czyli Pracownicy z doświadczeniem w promocji dawnego Wydziału Biologiczno-Rolniczego oraz Wydziału Biotechnologii.

Na pierwszym spotkaniu omówiono planowane do kontynuowania akcje z poprzednich lat oraz propozycje nowych działań.

Niedługo pierwsze działania więc napewno "będzie słychać o Instytucie" ;)