Uwaga dobre staże dla Studentów ;)23.10.2019 15:14

W związku z realizacją projektu dydaktycznego dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „ Kompleksowy program rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego POWR.03.05.00-00-Z072/18-00”

ogłasza się nabór na  płatne wysokojakościowe staże –czas trwania 360h- dla studentów I roku II stopnia kierunku Biotechnologia.

Termin składania dokumentów:

od 28.10.2019r. do 06.11.2019r.

Miejsce składania dokumentów: pok. 4, budynek A1, ul. Rejtana 16C

e-mail: kprur@ur.edu.pl

Celem realizowanego projektu jest ugruntowanie kompetencji studenta kierunku Biotechnologia w oparciu o interakcje na poziomie uczelnia-podmiot gospodarczy. Dzięki realizacji staży, których profil jest zbieżny z efektami kształcenia dla kierunku Biotechnologia student praktycznie wykorzysta efekty kształcenia, pozna rynek biotechnologiczny, zaznajomi się wytycznymi stawianymi potencjalnemu pracownikowi przez pracodawców.