Zaproszenie na wykład Pani Dr Claudii Tortiglione "A simple model organism for nanomedicine and nanotoxicology"03.05.2019 10:56

Wydział Biotechnologii  Uniwersytetu Rzeszowskiego

zaprasza na wykład

Pani Dr Claudii Tortiglione

Consiglio Nazionale delle Ricerche

Istituto di scienze applicate e sistemi intelligenti “E.Caianiello”

zatytułowany

A simple model organism for nanomedicine and nanotoxicology

Data: 13 Maja (poniedziałek) godzina 10.00

Miejsce: sala 167 budynek A0

Informacje o profilu badawczym Pani Dr Claudii Tortiglione można znaleźć pod adresem NanoBiomolecular group