Student stypendysta Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w kategorii U.S. Student Researcher będzie prowadził badania na Wydziale Biotechnologii UR11.04.2019 17:38

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż Pan Konrad Wysocki - student Uniwersytetu Miejskiego Nowego Jorku (City University of New York) w roku akademickim 2019/20 będzie realizował w Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego projekt badawczy, jako stypendysta Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w kategorii U.S. Student Researcher.

W ramach stypendium student będzie prowadził badania pod tytułem „Agronomic and Ethnobotanical Characterization of Wild Hops in Poland”. Opiekunem naukowym stypendysty będzie Pan Dr hab. Łukasz Łuczaj, prof. UR – Kierownik Zakładu Botaniki Uniwersytetu Rzeszowskiego.