Czworo studentów Wydziału Biotechnologii stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego19.12.2018 22:30

Pani inż. Ewa Kwaśniewicz

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tegorocznymi stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zostało czworo studentów Wydziału Biotechnologii

Pani Wiktoria Hendzel - studentka IV roku studiów inżynierskich

Pani Karolina Szymura - studentka IV roku studiów inżynierskich

Pani Edyta Kaleniuk- studentka IV roku studiów inżynierskich

Pani Ewa Kwaśniewicz - studentka II roku studiów magisterskich. Pani Ewa Kwaśniewicz, jest tym samym trzykrotną laureatką stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia