Staże studenckie20.09.2018 14:43

W związku z projektem dydaktycznym realizowanym przez Wydział Biotechnologii „Staże szansą na zatrudnienie” w ramach działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWER (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) 8 studentek III roku I stopnia kierunku Biotechnologia od 01.07.2018 r. do 08.10.2018 r. realizuje wysokojakościowe płatne staże w następujących zakładach:

• Sanofi  - Avensis Sp. z o. o. Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków; ul. Lubelska 52, 35-233 Rzeszów

• Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna; al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków

• Celon Pharma S. A. Łomianki/Kiełpin; ul. Ogrodowa 2A

• NoveltyUNIT; ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów - Laboratorium chemiczne/Laboratorium mikrobiologiczne Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski

• Selvita S.A.; ul. Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków

• PETROGEO Przedsiębiorstwo Usług Laboratoryjnych i Geologicznych Spółka z o.o. 38-200 Jasło, ul. Przemysłowa 11

• Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, Radzików, 05-870 Błonie

Celem realizowanego projektu jest ugruntowanie kompetencji studenta kierunku Biotechnologia w oparciu o interakcje na poziomie uczelnia-podmiot gospodarczy. Dzięki realizacji staży, których profil jest zbieżny z efektami kształcenia dla kierunku Biotechnologia student praktycznie wykorzysta efekty kształcenia, pozna rynek biotechnologiczny, zaznajomi się wytycznymi stawianymi potencjalnemu pracownikowi przez pracodawców.