Warsztaty dla studentów we współpracy z Sanofi-Aventis22.06.2018 13:42

W dniu 22 czerwca 2018 r. studenci drugiego stopnia kierunku Biotechnologia molekularna uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników firmy Sanofi-Aventis.

Przedsiębiorstwo reprezentowali: pani mgr inż. Anna Górka, kierownik Działu B-R Dermokosmetyków; pani mgr inż. Agnieszka Kuszaj-Pielecha, z-ca kierownika ds. Jakości, pani mgr inż, Dorota Maślanka, kierownik Działu Kontroli Jakości oraz pan mgr inż. Sławomir Madej, technolog.

Zajęcia miały na celu przybliżenie zasad funkcjonowania firmy biotechnologicznej, przedstawiono aspekty prawne obowiązujące w procesie wytwarzania leków/kosmetyków/suplementów. Ponadto szeroko omówione zostały zagadnienia związane ze stosowaniem metod analitycznych służących ocenie jakości leków.
Każdy uczestnik warsztatów otrzymał odpowiedni certyfikat poświadczający.