Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem19.07.2018 05:51

Z wielką radością pragniemy powitać w gronie Kolegium Dziekanów Wydziału Biotechnologii Pana dr hab. Roberta Pązika, prof UR. Zgodnie z uchwałą Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii z dnia 16/07/2018 Pan dr hab. Robert Pązik, prof UR został wybrany na pełnienie funkcji Prodziekana ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem. Pan Prodziekan będzie dbał o rozwój bazy naukowo-dydaktycznej, a także będzie odpowiedzialny za nawiązanie współpracy krajowej oraz zagranicznej z przedsiębiorcami oraz instytucjami naukowymi jak również przygotowanie jednostki w/w zakresie do kolejnej oceny parametrycznej.

Panu Profesorowi gratulujemy wyboru!